В урочищі Червоному, неподалік відомого Джуринського водоспаду, молода пара, що святкувала весілля, залишила по собі розсипане сміття.

Про випадок, який не може не викликати обурення, розповів у Фейсбуці Петро Площанський.

“НПП “Дністровський каньйон” 09.07.2022. Нирків Товстенської ОТГ, Урочище Червоне. Чарівний природний край. Сюди приїздить багато людей отримати екосистемні послуги від природи: помилуватись природою, поринути у бурхливі води Джуринського водоспаду, послухати звуки природи, поринути в історичне минуле зниклого містечка Червоногород.
Не одна весільна пара спускається у Червоногородський каньйон долини річки Джурин щоби увіковічити своє весільне щастя у світлинах та відео на фоні скель та буйного розмаїття рослин.
АЛЕ: краси природи мало і йдуть у діло прикрашування у виді кульок, феєрверків, конфетті з блискіток. Молодята поїхали, а весь цей непотріб – блискітки, кульки випущені у повітря залишається у природі. Завтра інші приїдуть відпочити на ці “сміттєща”.
Для ефектів “покращення” природи – пускайте у повітря мильні бульбашки, а блискітки легко можна накласти на світлину електронним методом.
Збережемо природу, для себе, для наступних відвідувачів, для наших дітей”.