Як відомо, на останній сесії міськради, яка відбулася 8 квітня, було розглянуто близько 100 земельних питань, однак досі громада не має можливості ознайомитися з цими рішеннями, хоча б з допомогою мережі інтернет.

Ми вже розповідали, що депутатський корпус підтримав практично всі проекти рішень з цих питань. Серед них, було чимало цікавих з огляду на  депутатство осіб, чиї питання розглядались, та інші.

Після сесії Сергій Надал спробував журналістам пояснити мотиви прийняття окремих рішень, однак, як буває в таких випадках, говорив переважно про “виграшні” з точки зору піару рішення.

У той же час земельні рішення, прийняті 8 квітня, так і не з’явилися на сайті міськради. В розділі, де публікуються рішення сесій, не вперше відсутні рішення з земельних питань. Ми сподіваємося, що міський голова тут ні до чого і цей прикрий факт стався через недоліки в роботі осіб відповідальних за наповнення сайту.

Інакше будемо думати, що нове керівництво міста, яке йшло на вибори з обіцянкою зробити рішення влади відкритими для громади, було нещирим перед виборцями.