У Тернопільській області рятувальники допомогли трьом жінкам добратися до пологового будинку.

16 грудня о 04:59 на пункт зв’язку Козівського підрозділу пожежно-рятувальної служби надійшов виклик про допомогу від фельдшера швидкої медичної допомоги. Він повідомив, що через снігові замети автомобіль швидкої медичної допомоги, що прямував у село Денисів Козівського району до вагітної жінки, у якої почались передродові перейми, застряг у снігу та не може доїхати до місця виклику.

Рятувальники, що прибули на місце події, допомогли медикам дістатися до вагітної. Жінці довелося народжувати вдома. Після надання медичної допомоги породіллі рятувальники доставили медпрацівників та жінку з новонародженим немовлям до села Городище, де на них вже очікувала карета «швидкої», якою матір з дитиною, у супроводі працівників МНС, було доставлено до пологового відділу Козівської районної клінічної лікарні.

Наразі стан мами і новонародженої задовільний, їх життю вже нічого не загрожує. За словами медиків, врятувати їх вдалось лише завдяки своєчасній допомозі рятувальників МНС.

Також, 16 грудня о 13:58 працівники пожежно-рятувальної служби допомогли породіллі у селі Мирове Шумського району, куди через складні погодні умови не змогли потрапити медики.

Рятувальники доставили жінку з новонародженим немовлям до пологового відділу Шумської районної клінічної лікарні. Життю та здоров’ю мами та дитини нічого не загрожує.

Того ж дня о 15:18, в селі Угринь Чортківського району, у зв’язку з неможливістю проїзду автомобіля «швидкої» до місця виклику для надання допомоги залучався черговий підрозділ МНС. Завдяки рятувальникам вагітну жінку доставили в районну клінічну лікарню. За словами медиків, породілля почувається добре.