“Це трапилося кілька днів тому, 16 червня над Теребовлею (це в центральній частині Тернопільської області, в центрі Теребовлянського району) приблизно о 22:30… таке бачили вперше в житті, це було щось вражаюче і незабутнє”, – такими словами розпочинає свою розповідь анонімним відвідувач порталу “Україна Аномальна”.

Власне, такі розповіді для редакції українського інтернет-порталу про незвичні і дивовижні речі – не диковинка, та оповідач підкріпив своє свідчення фотосвітлиною.

“Побачили як вилетів з лісу червоно-помаранчевий об’єкт, було таке враження що він горить, але за 10-15 секунд роздивилися, що він так просто яскраво світився. Летів не високо… тяжко сказати наскільки, ну метрів 500… але цілком безшумно. Даний об’єкт бачили троє чоловік, в центрі міста його також бачили, але по відношенню до них він був занадто далеко щоб роздивитися його контури. Видимий політ тривав десь 2 хвилини, деталі об’єкту можна роздивитися на фотографії”, – веде розповідь свідок НЛО над Теребовлею.

З його слів, коли об’єкт майже покидав видимий радіус, він раптово погасив основні вогні, залишивши лише по боках вогники і посередині один, а потім і зовсім зник за горизонтом.