77-річну жінку витягнули з-під уламків будинку – мертвою. Вона жила сама у селі Кобиловолоки Теребовлянського району. Будинок розвалився через пожежу.

Уламки стелі накрили тіло господарки помешкання. Про те, що в приміщенні була жінка, рятувальникам сказали односельчани. Вогонь сусіди помітили надто пізно, коли приїхали рятувальники – бабуся була мертва. Причина пожежі досі невідома.

– Одразу після тієї пожежі – сталася ще одна, – розповідає начальник відділу пропаганди ГУ МНС у Тернопільській області Ігор Невінський, – Могла вибухнути АЗС, бо горіла суха трава і вітер поширював вогонь до заправки. Але на ту пожежу вже не було кому їхати. Довелось збирати людей із запасу.

Хто підпалив траву – невідомо. Вогонь поширився на 5 га і рухався до автозаправки «Укр-Петроль», що в смт. Дружба Теребовлянського району. Ігор Невінський впевнений, якщо би приїхали пізніше – могла статися біда.

– Раніше була пожежна частина в Микулинцях, то таких проблем не виникало, а потім її розформували, – розповідає Ігор Невінський. – Якщо у Теребовлянському районі виникло кілька пожеж одночасно, то би просто не було кому їх гасити, пише Doba