побилися мер Збаража і депутатиСкандал в Збаражі, про який ми вже писали вийшов на всеукраїнський рівень. І Партія Регіонів і “Свобода” чудово піаряться на ньому. Ось, що повідомляє Українська правда

Партія регіонів заявляє про напад місцевих депутатів від ВО “Свобода” на мера Збаража Тернопільської області Михайла Бочарова.

Як повідомляє тернопільська облорганізація Партії регіонів, напад на Бочарова, обраного від Партії регіонів, стався 4 березня в міськвиконкомі.

“Під час сесії Збаразької міської ради представник ВО “Свобода”, який не є депутатом міської ради, намагався роздавати листівки, що містили наклепницьку інформацію. Як міський голова Бочаров заборонив йому це робити, що викликало невдоволення з боку депутатів-“свободівців”.

За даними Партії регіонів, після сесії Бочаров попросив розповсюджувача листівок дати пояснення з приводу наклепницької інформації і викликав представника міліції.

“Однак депутат Збаразької районної ради від “Свободи” Юрій Дмитришин у насильницький спосіб намагався перешкодити діям голови. Він та ще четверо депутатів-“свободівців” Збаразької міської ради з погрозами фізичного насильства та нецензурною лайкою вдерлися у приміщення міськвиконкому, брутально виламавши двері. Під час нападу міському голові завдано тілесних ушкоджень, також пошматовано одяг”, – йдеться у повідомленні.

Після цього Бочарова з високим артеріальним тиском доставили до лікарні.

Міський голова Збаража звернувся до правоохоронних органів з приводу інциденту.

У свою чергу у ВО “Свобода” заявляють, що саме Бочаров почав завдавати тілесних ушкоджень представнику “Свободи”.

“4 березня мала відбутися чергова сесія Збаразької міської ради. Проте, міський голова Збаража, якому 24 грудня 2/3 депутатського складу міськради висловили недовіру, не має ні найменшого бажання чути думку депутатів, ігнорує їхні пропозиції, не підписує рішення сесії, не виконує судових рішень, ігнорує приписи прокуратури”, – зазначає прес-служба облорганізації ВО “Свобода.

За її даними, депутати міськради від “Свободи” та член молодіжної організації “Сокіл” Павло Попельовський роздавали у сесійній залі “Депутатський вісник”, в якому була надрукована відповідь Збаразького РЕМ ВАТ “Тернопільобленерго” на депутатське звернення. Там писали, що Бочаров “завдав збитків безобліковим споживанням електроенергії на суму 3,295 тис. грн.”.

“Іншими словами, Бочаров крав електроенергію, що, зрештою, після передачі справи у суд і визнав, і сплатив цю суму в енергокомпанію. Але дізнавшись, що цю інформацію розміщено у “Депутатському віснику”, Бочаров накинувся на 18-річного Попельовського та, штовхаючи і б’ючи у спину, потягнув його на другий поверх, де разом з директором Збаразького ринку хлопця штурхали, били в спину, обзивали, шарпали, утримуючи двері”, – заявляє “Свобода”.

За її даними, місцеві депутати зуміли відчинити двері та вирвати Попельовського з рук мера.

Депутати міськради від ВО звернулися до начальника Збаразького райвідділу УМВС та начальника УМВС у Тернопільській області, а також до прокурора Збаразького району та прокурора Тернопільської області з вимогою відреагувати на дії Бочарова.