Відвідування приватних клінік — це один із найкращих способів отримати медичну допомогу в сучасному світі. Вони орієнтовані на забезпечення максимального комфорту для пацієнта, використання сучасних методів діагностики та новітніх лікувальних стратегій. Такі медичні центри оснащені високоточним обладнанням, а спеціалісти, які в них працюють, мають багаторічний досвід роботи.

Добробут — це приватна медична клініка, яка заслужено вважається однією з найкращих в Україні. Вона представлена великою мережею медичних центрів у Києві та вже багато років надає мешканцям столиці та околиць якісні медичні послуги. Задоволені пацієнти рекомендують спеціалістів з Добробуту завдяки їхньому професійному підходу та уважному ставленню до кожного відвідувача.

Як розвивався Добробут

Історія розвитку мережі бере початок ще у 2001 році, коли було відкрито першу станцію невідкладної допомоги. Надалі Добробут пройшов декілька етапів становлення:

 1. Відкриття декількох центрів у 2003 році. Тоді почали працювати клініка невідкладної допомоги у Ялті та медичний центр у Медмістечку (для дорослих). Ялтинський центр закінчив свою роботу у 2012 році.
 2. Відкриття першого стаціонару для дорослих. Він запрацював у 2004-му.
 3. Відкриття першого стаціонару та станції невідкладної допомоги для дітей. Ця клініка відкрилася в Києві 2005-го та працювала по 2009 рік.
 4. Відкриття у 2006 році ще однієї ялтинської філії з поліклінікою та денним стаціонаром. Працювала по 2012 рік.
 5. Відкриття першого центру для всієї родини. Починаючи з 2007 року він працює на вулиці Татарській.
 6. Відкриття філії у Донецьку. Працювала з 2008 по 2014 рік.

Як видно, у цей період філіали центру відкривалися в декількох містах України. Надалі, з 2011 року й дотепер, Добробут активно розвивається як столична мережа. Наразі центри представлені в кожному районі Києва — тільки за період війни їх відкрилося 8 штук. Так мережа може забезпечити якісною медичною допомогою більше людей. Добробут справедливо вважається одним із наймасштабніших українських проєктів у медичній сфері.

Як знайти центри Добробут

Для комфорту пацієнтів центри мережі розташовані в кожному районі. Сьогодні працюють:

 • станції екстреної допомоги для дорослих і дітей;
 • поліклініки на обох берегах для всієї родини;
 • стаціонари для дітей і дорослих;
 • хірургічні відділення;
 • власний лікувально-діагностичний центр;
 • клінічний онкологічний центр;
 • центр, присвячений неврології та реабілітації.

Ви можете вибрати для звернення конкретний центр або спеціаліста, до якого бажаєте потрапити на прийом.