Труби та гайкові ключі майстри комунального підприємства «Тернопільводоканал» поміняли на мікрофони. Вдягнувши вишиванки, робітники вийшли на сцену та виконали твори великого українського Кобзаря.

Вечір пам’яті Тараса Шевченка у тернопільському водоканалі провели вперше. До цього в комунальному підприємстві вже відбувалися вечори колядок та інші національні святкування, повідомляє ІНТБ.

Провідними виконавцями на цих заходах є власний хор «Тернопільводоканалу». Колектив на підприємстві функціонував ще в 1970-х роках, розповідає директор Володимир Кузьма. На початку 2000-х хор тимчасово припинив свою діяльність. Але впродовж останніх кількох років працівники підприємства регулярно збираються на репетиції та вдосконалюють свої вокальні здібності. Така позаробоча діяльність лише згуртовує колектив, впевнені працівники «Тернопільводоканалу».

– Кожна людина ходить на роботу для того, щоб, у першу чергу, виконувати завдання, які перед нею стоять, і тим самим заробляти собі на хліб насущний, щоб прогодувати сім’ю. І якщо попри це в людини ще вистачає зусиль для того, щоб займатися чимось додатково, а тим більше таким звеличеним, творчим, духовним, то це тільки треба вітати й підтримувати. Тому однозначно, що такі конкурси, творчі вечори згуртовують колектив, вони додають йому наснаги, в певній мірі піднімають нашу людяність та підвищують культуру, – розповів Володимир Кузьма.

До Шевченківських читань колектив водоканалу готувався кілька тижнів. У репертуарі творчого вечора «Я – України син» – вірші та пісні Кобзаря. Який твір виконувати – кожен водоканалівець обирав самостійно.