Правоохоронці, які не втратили гідність і офіцерську гідність прибули до столиці на захист протестувальників. Більшість з них зі Львова. Це справжнє втілення гасла “Міліція з народом!”

Свобода, міліція, бійка, 9 травня, пікетГрупа міліціонерів, включаючи офіцерів вищих чинів, які перейшли на бік мітингувальників зараз на Майдані. Автобус з міліціонерами прибув на Михайлівську площу, імовірно зі Львова.

Це близько 100 осіб – більшість у формі, але деякі міліціонери були в цивільному. Керує ними екс-міністр МВС Юрій Луценко.

У коментарі журналістам Луценко заявив про те, що головне завдання прибулих – стати на захист Майдану.

“Всі вони прибули з табельною зброєю. Вони будуть виконувати строго закон про міліцію”, – сказав Луценко.

У цей же час тернопільські міліціонери продовжують уникати виконання прямих обов’язків і присяги. Останні два дні обласний центр патрулюють добровольці, серед яких чимало неповнолітніх і просто дітей. На вулицях відсутні пости ДАІ. За деякими даними керівництво Тернопільського УМВС переховується в конспіративних барах і саунах. Через це їх легітимність під великим питанням.

Для місцевих міліціонерів зараз є нагода довести, що вони є патріотами України. Їм пора повернутися до виконання своїх обов’язків. Бійцям тернопільського “Беркуту”, які так “сміливо” гамселили людей зараз взагалі годилося би стати на передові барикади Майдану і спокутувати свою вину перед українцями.