Громадська організація з претензійною назвою   «Твереза Тернопільщина» зареєстрована в обласному управлінні юстиції. Рішення про створення такого громадського формування прийняте ще у вересні 2009 року, а юридична реєстрація відбулася наприкінці минулого року.

Очолив “Тверезу Тернопільщину” голова міської організації ВО “Свобода”, депутат міськради  Михайло Головко. Нагадаємо, що цей молодий політик послідовно питанням боротьби з алкоголізмом. Свого часу він пропонував проект рішення про заборону торгівлі алкоголем у нічний час та обмеження продажу пива та слабоалкогольних напоїв.

Учасники руху переконані: якщо не отверезити українців зараз – через декілька десятків років нації як такої може не бути. Боротьбу з пияцтвом і алкоголізмом провадять ненасильницькими методами, попереджаючи людей про негативний вплив алкоголю, тютюну та наркотиків на організм.

Сам Головко стверджує, що веде тверезий спосіб життя близько п’яти років. “Коли під час застілля пропонують перехилити чарочку, відповідаю, що отрути не вживаю та іншим не раджу», – розповідає Михайло Головко.