Депутат Тернопільської міської ради Петро Ландяк в інтерв’ю місцевим виданням прокоментував ситуацію з конфліктом навколо проблемних питань діяльності міського голови та “свободівської” більшості в міськраді.

Петро Ландяк хоче 50 тисячНа його думку, комісія з врегулювання суперечностей “формально створена” і “нічого практично не робить”.

– Винен, зокрема, голова комісії Петро Мандзій, – стверджує Ландяк. На останній сесії я вимагав, щоб він відзвітував, а він зумів сказати лише кілька слів. А також винен міський голова Сергій Надал. Адже він створив комісію і нічого не вимагає від неї. Йому вигідна така ситуація.

Нагадаємо, що на минулих мерських виборах Ландяк знявся з кандидування на користь Надала, а згодом отримав посаду першого заступника міського голови. Однак довго не пропрацював в свободівській команді та пішов з посади. Зараз Ландяк, який очолює в області відділення партії Гриценка, є головним опонентом мера Тернополя. Не виключено, що на наступних мерських виборах він стане головним конкурентом Надала.