Наприкінці минулого тижня голова Тернопільської облдержадміністрації здійснив ряд резонансних зустрічей з “не останніми” людьми в державі. 

.

Ми розповідали, що Валентин Хоптян побував у Дмитра Фірташа. Крім того, керівник області зустрівся з Анатолієм Кінахом. В ході зустрічі обгорювалися питання співпраці між Українським союзом підприємців і промисловців, який очолює Анатолій Кінах, і Тернопільщиною. Як завжди в таких випадках, розповідалося про великий потенціал для співпраці і було підписано відповідну угоду.

Нагадаємо, що напередодні місцевих виборів Кінах приїжджав до Тернополя і приблизно таку саму угоду було підписано з попередником Хоптяна – Михайлом Цимбалюком. Для чого підписувати нову угоду? Мабуть, відповідь на це питання знає лише місцевий партнер Кінаха по УСПП і, можливо, по бізнесу Василь Чубак. Не виключено, що екс-кандидат у мери прагне у такий спосіб налагодити стосунки з керівником області і зустріч з Кінахом – лише ланка в цьому процесі. Розповідають, що після катастрофи на місцевих виборах Чубак не полишив думки стати політиком і тепер готується брати бар’єр Верховноі Ради. Для цього підготовлено сільський округ на Півдні області. Не випадково, що традиційні біг-борди із зображенням Чубака ще з весни з’явилися в окремих райцентрах. Наступний крок – здобути “благословлення” влади. Очевидно, це також обговорювалося на зустрічі між керівником області та “хресним батьком” Чубака.

Іван Сірий

фото з сайту ОДА