У словесному двобої зійшлися сьогодні двоє вчорашніх соратників, а нині керівники різних міських осередків розколеної «Батьківщини», депутати мерії Андрій Артимович та Сергій Кирик.

Перший із трибуни повідомив про «анафему», винесену партією депутатам Олексієві Сандію, Сергію Кирику та Ірині Білоцеркович.

– Ті рішення, які сьогодні будуть підтримуватися цими особами, не узгоджені з позицією фракції БЮТ, – наголосив Артимович.

Паралельно з рядів БЮТу почали лунати вигуки, що такої фракції фактично уже немає і що на сьогодні заплановано переобирати її голову.

Водночас Сергій Кирик теж не втримався, щоб не опинитися на трибуні.

– Міська організація зайняла позицію всупереч голові обласної організації Василя Тимофійовича Деревляного, який вирішив, що він сам все повинен вирішувати і складати списки, – пояснив Кирик своє бачення ситуації. – Згідно із статутом ми скликали конференцію, висунули список, цілком законний, він був зареєстрований. Це не сподобалося Василю Тимофійовичу і він почав розповсюджувати різні нісенітниці, начебто ми продалися «регіонам». Тернопільська міська організація є легітимною, вона діє, ми не маємо нічого спільного з Партією регіонів і не будемо мати , бо саме «Батьківщина» є одна з опозиційних сил, яка не допустить двомовності та інших антидержавних дій (під час цієї фрази ангели, які б мали підтримувати німб, з незрозумілої причини біля голови Кирика не з’явилися – ред.).

Тим часом виступаючий додав, що шановний ним Андрій Артимович обраний нещодавно керівником міської організації «Батьківщини» всупереч статуту.

– Це повний абсурд і просто смішно, – продовжував Кирик. – Мені просто шкода цих людей, які не можуть вийти з під опіки царя Василя Тимофійовича Деревляного.

Далі на сцену, тобто на трибуну знову вийшов Артимович.

Він  виважено підсумував, що час розставить всі крапки над «і» й що рано чи пізно все вирішиться на партійних зборах.