Знала б жителька Козови, що, приймаючи квартирантів, матиме більше шкоди, аніж вигоди, мабуть, на поріг би останніх не впустила. Сталося так, що у ситуацію, яка склалася між господинею та орендатором житла, довелося втрутитися працівникам міліції.

.

28-річний козівчанин разом зі співмешканкою змушені були винаймати житло через сварки з батьками. Та замість подяки молодий чоловік відплатив господині орендованого помешкання крадіжкою. Як з’ясували місцеві правоохоронці, квартирант запримітив на горищі чужого будинку мішки з цукром. Розуміючи, що товар недешевий, вирішив трохи поліпшити своє матеріальне становище. Найняв таксі, повантажив чотириста кілограмів солодкого продукту, та й повіз до Тернополя. На ринку швидко обміняв привезене на готівку.
Господиня виявила, що зникло вісім мішків цукру і одразу ж повідомила про крадіжку міліціонерів. Правоохоронці затримали підозрюваного. Останній зізнався у скоєному. Вирішується питання про порушення кримінальної справи, адже збитки потерпіла оцінила у три тисячі гривень.