Минулого тижня сплив двомісячний термін, за який нова влада Тернополя мала або залишити працівників структурних підрозділів на своїх місцях, або ж їх звільнити. З команди Романа Заставного, якщо брати верхню керівну ланку, на попередньому місці практично ніхто, окрім «свободівця» Леоніда Бицюри, не залишися. Куди ж поділися чиновники? – відповідь на це питання дає газета «Номер один».

Екс-мер Роман Заставний до кінця ще не визначився, де працюватиме. У коментарі «Номер один» він повідомив, що питання з працевлаштуванням буде вирішено в найближчі два тижні, при цьому він не виключає, що трудитиметься в Києві.

Колишній перший заступник мера Олена Лакома після місцевих виборів на публіці не з’являлася, а тому підтверджується неофіційна інформація, що вона виїхала за кордон, ймовірно, до Канади.

Аксакали міської ради – донедавна головний фінансист та комунальник Зіновій Новосельський і Микола Марценюк пішли на пенсію. На заслужений відпочинок, за нашою інформацією, пішов і соціальний заступник Роман Легкий.

Архітектурно-земельний заступник Володимир Дідич деякий час попрацював директором КП «Тернопільбудінвестзамовник», але і він здався, та… значиться на біржі праці.

Наразі не на біржі, але й не при роботі секретар міськради Тарас Білан. Він, за його словами, перебуває на утриманні дружини через… нюанси, пов’язані з перейменуванням казначейської служби, де він працював до приходу в раду. Окрім Леоніда Бицюри, який у команді Сергія Надала обійняв посаду гуманітарного заступника, з високопосадовців залишився при владі Олег Марушій, щоправда, пішов на пониження, ставши начальником служби у справах дітей.

Фото “20 хвилин”