Відповідно до наказу президента України перед тернопільською областю було поставлене завдання будівництва фортифікаційних споруд в Попаснянському районі Луганської області. За Тернопільщиною було закріплено чотири опорних пункти, зокрема, два – у місті Золоте і два військово-опорних пункти в місті Попасна. 

Спеціалізована техніка та майже 50 працівників компанії Креатор-Буд у складі тернопільської делегації працювали у місті Золотому понад 4 місяці. І хоч працювати креаторівцям доводилось непросто, часто під обстрілами зі сторони сепаратистів, втім, уже сьогодні вони живі і здорові з почуттям виконаного обов’язку перед державою повернулись додому.

Ігор ГУДА , директор компанії Креатор-Буд:

– Сьогодні підприємство Креатор-Буд здало об’єкт в місті Золотому. Завдання, яке ставила перед нами Тернопільська державна адміністрація – ми виконали. Хочу окремо подякувати будівельникам Креатор-буду, які гарно спрацювали, своєю працею довели, що вони можуть виконувати завдання.

Результатами роботи тернопільських будівельників очільник області Степан Барна задоволений і переконаний – краще захищати наші кордони на Луганщині, аніж тут, за Збручем.

Степан Барна, голова Тернопільської ОДА:

– Станом на сьогоднішній момент Тернопільська область справилася з поставленими завданнями. Здані об’єкти в місті Золотому, зокрема йдеться про те, що тернопільська стіна протяжністю більше як 7 кілометрів сьогодні успішно здана і передана на баланс Міністерства оборони. Сьогодні висловлюю окрему подяку підприємствам Креатор-Буд та Добробуд, котрі вчасно виконали поставлені завдання і сьогодні наші військові мають можливість зберегти свої життя. Це є наш спільний внесок у спільну перемогу над ворогом.