У Тернополі розпочинають реформування системи житлово-комунального господарства міста.

Планується, що замість теперішніх ЖЕКів житлово-комунальні послуги будуть надавати малі приватні підприємства.

– Під час офіційного візиту делегації міської ради у міста Республіки Польща ми побачили, що там уже десять років діє змінена система підходів до реалізації потреб міста у житлово-комунальному господарстві. У Польщі відмовились від послуг великих підприємств комунальної форми власності і здійснили перехід на виконання послуг для потреб міста із застосуванням великої кількості малих приватних підприємств на конкурсних умовах. Даний підхід веде до зниження вартості послуг, а завдяки конкурсним умовам і конкуренції якість послуг зростає. Такий позитивний досвід ми готуємо до впровадження у Тернополі, – повідомив міський голова Сергій Надал.

Перед тим, як починати впроваджувати зміни на практиці, у міській раді хочуть почути думку підприємців. Їх запрошують подавати свої пропозиції щодо вдосконалення організації робіт та готовності до їх виконання з прибирання і ремонту доріг, утримання шляхово-мостового господарства, прибудинкових територій, озеленення, збору сміття.

Пропозиції приймають у відділі реформування житлово-комунального господарства за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперника,1