На такий неординарний вчинок зважився 25-річний житель Тернопільщини, який за джерело наживи обрав Теребовлянську духовну семінарію, у якій колись навчався.

Після завершення семінарії молодий чоловік священиком не став, перебивався сезонними заробітками. Одного дня молодик приїхав до Теребовлі та вирішив провідати колишніх однокурсників, що залишилися працювати у духовному навчальному закладі. Згодом захотів прогулятися навчальним закладом.

 

 Колишнього випускника радо зустріли, почастували обідом, а той вирішив прогулятися навчальним закладом. У підсобному приміщенні побачив 36 коробок з новеньким взуттям, що надійшло з-за кордону як гуманітарна допомога. Поруч нікого не було, тож напакував сумки та непоміченим виніс їх за територію закладу. Прихопив також електричну швейну машинку й електроплиту. А наостанок вирішив ще й побутову техніку прихопити.

 

На вулиці зупинив автівку, на якій доїхав до залізничної станції. Колишній семінарист збирався до Тернополя, щоб на ринку розпродати товар. Однак злочинним планам перешкодили міліціонери. Доведеться відповідати за скоєну крадіжку. Ведеться слідство, повідомили у ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області.