До “За Збручем” потрапили дані закритого соціологічного опитування, яке на замовлення адміністрації Президента, проводила одна з відомих соціологічних служб. Опитування відбувалось 15-21 червня в Тернополі та області.

Надал, ХомінецьВ президентській канцелярії цікавились як тернополяни оцінюють діяльність перших керівників області. Такі опитування проводяться практично в кожному регіоні, щоб визначити популярність чи непопулярність посадовців, а також з прицілом на парламентські вибори.

Замовників здивував високий рівень позитивної оцінки діяльності міського голови Тернополя Сергія Надала. 48,5% тернополян позитивно оцінюють його діяльність. 39% – мають негативне ставлення до Надала. Близько 12% – не визначились зі своїм ставленням до міського голови. За показником позитиву Надал випереджає решту високопосадовців області.

Наприклад, позитивну оцінку діяльності голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка дали тільки 12,5% відсотків опитаних. Ще меншою є довіра до голови обласної ради Василя Хомінця – 6%, та начальника УМВС в Тернопільській області Василя Облєщука – 2,5%. В головного “міліціонера” області найбільший негатив серед посадовців – 54%. У Сиротюка – 31%, у Хомінця – 24,5%.

Переважна частка опитаних не визначилась зі своєю оцінкою діяльності “свободівських” керівників області – відповідно 56,5% та 69,5%. Очевидно, що це також оцінка сірості і безликості висуванців Тягнибока, які нічим себе не проявили у визначальний для країни час.