Відтепер житлово-експлуатаційні контори і балансоутримувачі будинків звітують перед мешканцями про проведену роботу. Таку практику у Тернополі запровадили ще місяць тому. І впоратись із цим завданням керівники ЖЕКів повинні до кінця травня.

– Зараз їм рекомендовано це звітування проводити не в приміщеннях ЖЕКів, куди люди не завжди мають бажання і час йти. А звітування буде відбуватися безпосередньо в дворах, перед будинками, для того щоб мешканці, які там живуть, могли прийти і задати ті питання, які їх цікавлять, або почути ту інформацію, яка є для них власне цікавою, – розповів сьогодні під час прес-конференції міський голова Сергій Надал.

Окрім того, керівник міста відзвітував, що на сьогоднішній день у житлових будинках Тернополя повністю очищені підвальні приміщення, виконані роботи з відновлення освітлення сходових кліток (це 2347 входів до під’їздів житлових будинків) та поновлена і встановлена нова нумерація входів (2 451 під’їзд). Також взято на постійний контроль прибирання місць загального користування житлових будинків і прибудинкових територій. Чергове завдання для ЖЕКів – вирішити проблеми з обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж. Ця робота має бути виконана до кінця квітня.