Арешти представників громадської організації «Тризуб» та ВО «Свобода» надзвичайно обурили голову Тернопільської обласної ради Олексія Кайду.

Під час чергового засідання Тернопільського прес-клубу на тему «За Сталіна – переслідують українських патріотів. Що може зробити влада та громада?» «свободівець» слів не добирав. На його думку, сьогодні в Україні надзвичайно сильно розповсюджена «епідемія хохлізму». І чим більше українців заражаються цієї епідемією, тим більше з’являється шансів втратити Україну. Тому зараз основне завдання українських патріотів – зупинити цю епідемію. «Або ми боремося із тим окупаційним режимом, який зараз є, або ми під ним. Або ми носимо горде ім’я українців, або завтра кожного другого будуть хапати, кидати і щось їм придумувати», – сказав Олексій Кайда.

Вирішив голова облради, очевидно, і перестрахуватися на майбутнє. «Я вже думав на сесії підняти питання щодо виділення додаткових коштів на облаштування нормальних тюрем. Щоб вже, коли нас запакують, то, щоб з комфортом сидіти…». Сподіваємось, це був жарт?