Напруга у суспільстві через війну на сході загострила сприйняття кожним повсякденної дійсності. Люди, як оголений нерв, болісно реагують на агресію ворога, на несправедливість і неправду.

Найприкріше те, що ворог не лише зовні, він причаївся і у власній державі. На наших очах банда Януковича свого часу прийшла до влади і безперешкодно грабувала народ. Не всім тоді вистачило духу і сміливості чинити опір.

Але, на щастя, в Україні знайшлися тисячі і тисячі сміливців, що не побоялись. Вони голіруч, беззахисні пішли під кулі. Багато з них загинули за свободу, за світле майбутнє України. Вони вибороли її ціною власного життя.

Та чи все ми робимо, аби належно пошанувати пам’ять Героїв Небесної сотні, тих, хто віддав своє життя в зоні АТО, чи належно дбаємо про їхні родини? Чи робимо для себе правильні висновки з трагічних уроків історії?

Нещодавно відкрили пам’ятник Героям Небесної сотні у Козові. Корпорація «Агропродсервіс» долучилася до його спорудження. Кожен район Тернопільщини увіковічнює у монументах своїх Героїв. То чому це не робиться у Києві?

До виборів у Верховну Раду України залишилися лічені дні. Усі політичні партії звертаються до виборців за підтримкою. Серед кандидатів чимало таких, які мають право отримати народну довіру. Проте у загальному виборчому хорі появились нахабні і цинічні голоси тих, хто ще вчора грабував Україну і її народ; призвів до загибелі Героїв Небесної сотні та сотень українців на Донбасі.

Маємо проявити мудрість і витримку та голосувати лише за представників демократичних партій. Будьмо достойними пам’яті Героїв Небесної сотні, усіх українців, які полягли за незалежність нашої держави.

Слава Україні!

Чайківський ІванЧайківський Іван, Семенюк Василій