Якби вибори до Верховної Ради проходили у середині лютого, у голосуванні приймали би участь 63% виборців України. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС у лютому.

Так найбільше прихильників отримала б Партія регіонів –  16,5 %. Всеукраїнське об’єднання “Батькiвщина”  – 14%,  а партiя “Фронт змiн” – 7,9%.

Наступні чотири місця посідають Комунiстична партiя України  –  5,7%, Партiя “УДАР”– 4,6%, партiя “Сильна Україна” – 3,6% та Всеукраїнське об’єднання “Свобода”- 3,4%.

Партiя “Громадянська позицiя” набирає трохи менше двох відстоків.

В Західному регіоні найбільше прихильників має партія “Батьківщина”, а у Східному – Партія Регіонів.

За рік (3 лютого 2011 по лютий 2012) найбільш динамічно зростає кількість прихильників у партії “Батьківщина” – з 10,4 до 14% % від усіх громадян віком від 18 років.

До листопаду 2011 року значно падав рівень довіри до владної Партії регіонів, проте у лютому поточного року він зріс трохи більше ніж на 2%.

Цікаво, що соціологи знову “пропускають” до парламенту ВО “Свобода”. По виборчих списках цієї партії, у прохідній частині, балотуватимуться як мінімум два представники Тернопільсьщини. Серед потенційних депутатів називають політиків Олексія Кайду, Михайла Головка, Олега Сиротюка та забудовника Ігоря Гуду.