Під таким гаслом буде відбуватися виборча кампанія у виборчому окрузі з центром у Теребовлі. Діючому нардепу від “Батьківщини” протистоятиме десяток конкурентів, які мріють скинути його з депутатського стільця. Крок у цьому напрямку зробив сам Апостол, промінявши рідну “Батьківщину” на слизьку стежину у ще одному “фронті” Яценюка. Заради справедливості відзначимо, що на цю стежку його зіштовхнув багаторічний господар обласного БЮТу Василь Деревляний, який “приревнував” Апостола до свого керівного крісла та Романа Заставного.

Апостол МихайлоВідтак крім низького рейтингу “фронту Яценюка” додолу тягнути Апостола буде кандидат від “Батьківщини” мер Копичинець Володимир Пеляк. І не один він. Вирішив також балотуватись голова Теребовлянської райради Василь Попко, який є тимошенківцем ще з 2004 року, і має міцні позиції на Теребовлянщині. Щоправда, похитнути біло-сердечну ідилію конкурентів Апостола може висуванець Ляшка підприємець з Гусятинщини Ігор Джаман. Цього чоловіка мало знають на окрузі і голоси фанклубу Ляшка майже гарантовано відійдуть Апостолу, якого в політичній тусовці називають “тернопільським Ляшком”. Цікаво, що у нього багато спільного з також колишнім тимошенківцем. Як і Ляшко, Апостол має сумнівне кримінальне минуле, зв’язки з олігархами, схильність до самопіару на темах захисту селян та війни на Сході. Ходять пересуди, що нардеп і сам побивався до Ляшка, але не пройшов кастинг. Але непомітним ” радикалом” йому таки підсобили.

Однак справжня небезпека на Апостола чекає від кандидата від рейтингового Блоку Порошенка. Ним вдалося стати третьому призеру кампанії 2012 року кличкісту Миколі Люшняку. Цей підприємець спеціалізується на аграрному бізнесі: торгує хімікатами та має власну латифундію у районі села Золотники Теребовлянського району. Відтак крім популярного бренду Люшняк має ресурси для повноцінного полювання за Апостолом. Хто виграє у цій суперечці наразі важко прогнозувати.

Інші 6 кандидатів, що зареєструвалися в окрузі #166, відіграватимуть декоративну роль. Можливо, хтось з них буде додатковим технічним кандидатом когось з важковаговиків. Хтось, можливо, має зайві кошти для самопіару, хтось – тікає від невідворотньої відповідальності, яку може відстрочити статус кандидата в нардепи. Цікаво, що в цьому списку троє осіб, які народилися на території РФ.