Фірму Щепановського перевірять ще дев’ять разів.

У минулому році за зверненням правоохоронних органів Державна фінансова інспекція у Тернопільській області провела позапланову ревізію ПП «Тернопільська фірма «Будівельник». Ревізори шукали кошти, які підприємство отримало від фізичних осіб згідно із договорами про пайову участь у будівництві будинку на вулиці Білецькій у Тернополі.

– Все ніби на перших порах здавалось, що йде правильно. Але ті прибуткові касові ордери, які видавались приватним особам на дольову участь, вони зникали. В результаті 9 мільйонів 600 тисяч гривень зникли невідомо куди. На рахунки підприємства «Будівельник» вони не надходили, в касі також не оприбутковувались, – розповів начальник Держфінінспекції Іван Панцьо.

За його словами, у найближчих планах ревізорів проведення іще 9 перевірок фірми Щепановського. Про їхні результати пообіцяли проінформувати додатково. Нагадаємо, проти будівельного підприємця порушили кримінальну справу у березні минулого року. У середині червня його заарештували. Зараз у цій справі тривають суди. Більшість ділянок скандальної фірми тепер освоює новостворена компанія “Будова-Захід”. Подейкують, що до неї теж має відношення сімейство Щепановських.