Тернопільський гурт “Скай” виступить на концерті до чергової річниці хрещення Русі, що відбудеться у Києві 28 липня. Цю дату Російська православна церква назвала своїм днем народення.

.

Як повідомляє Сегодня, у Київ з цієї нагоди приїде матріарх РПЦ Кіріл. Очікується, що 27 липня він проведе богослужіння на Володимирській гірці, а 28-го – літургію в Києво-Печерській лаврі. Крім нього до Києва приїде грузинський патріарх Ілія II.

На 28 липня планується потужна і недешева концертна програма. На цей раз концертів буде три – у Києві, Мінську та Москві. Два з них український телеглядач зможе побачити на першому російському каналі – московський, о 22.00 на Першому національному, колишньому українському, – київський.

Як розповів учасник групи «Брати Карамазови» Олег Карамазов, найбільша програма буде в російській столиці – на сцену на Поклонній горі вийдуть «Воскресіння», «Парк Горького», «Брати Карамазови», можливо «ДДТ», брати участь також будуть Петро Мамонов і Іван Охлобистін; в Києві на сцену на Співочому полі вийдуть Олена Ваєнга, Джанго і «Скай».

Крім артистів на сцену виходитимуть різні московсько-православні селебрітіз, які агітуватимуть молодь до своєї церкви .

Раніше “СКАЙ” в якому грають музиканти родом з Тернополя, не раз виступали на концертах під патронатом Московської православної церкви, зокрема і в нашому місті.

Читайте також:

Патріарху Кирилу фотошопом нагнали публіки