Після візиту у січні Президента України на Тернопільщину у деяких інтернет-виданнях з’явилась інформація, що голова облдержадміністрації Валентин Хоптян мав розмову із Віктором Януковичем щодо перевиборів обласної ради. Нібито говорили про можливість їх проведення одночасно із виборами парламентськими. Валентин Хоптян спростував це.


–        Проблему перевиборів облради ми із Президентом не обговорювали. Та й взагалі якихось проблем з обласної радою чи головою у мене немає. Ми домовились, що у питаннях, які стосуються розвитку регіону, будемо домовлятися. А розумні політики повинні вміти домовлятися. А те, що з першої спроби свого часу не прийняли бюджет області, напевне, тут зіграли роль якісь потойбічні сили…, – припустив Валентин Хоптян.

Губернатор також запевнив, що сам особисто налаштований на плідну співпрацю і бачить таке ж бажання з боку голови облради Олексія Кайди та міського голови Сергія Надала.

–        Про добробут Тернопільщини потрібно дбати незалежно від політичної приналежності, – підкреслив Валентин Хоптян.