оцінка роботи Валентина Хоптяна серед мешканців Тернопільщини вкрай низькаВпродовж тижня “За Збручем” опитував читачів щодо їхньої оцінки зусиль на посаді голови ОДА Валентина Хоптяна. Судячи з отриманих результатів, хмельницький “варяг” за 100 днів не встиг вразити тернополян.

Свої відповіді на запитання: “Як би ви оцінили 100 днів Валентина Хоптяна за 12-ти бальною шкалою?” – дала рекордна кількість читачів сайту – майже чотири сотні.

Ааналізуючи результат, ми дозволити собі згрупувати їх у три частини:

низькі оцінки (від 1 до 4 балів),

нейтральні оцінки (від 5 до 8 балів),

позитивні оцінки ( від 9 до 12 балів).

Отже, на незадовільно роботу команди Валентина Хоптяна оцінили аж 61% або 223 опитаних. Мабуть, цим людям дуже не сподобалися дивні ініціативи губернатора з плазмовими телевізорами в сільських школах без туалетів. А, можливо, то голосували злі люди, які нічого не тямлять у важкій державній роботі. Всього “не зараховано” першій 100-денці Хоптяна поставили аж 78% від загальної кількості опитаних! Гіршої оцінки за роботу не мав за історію незалежної України жоден посланець президента. І це за неповних чотири місяці.

Нейтрально – ні добре, ні зле справляється з роботою голова Тернопільської обладміністрації на думку 11% від опитаних.

Стільки ж – 11%, вважає роботу Валентина Хоптяна за перших 100 днів доброю або відмінною. Серед опитаних виявилося 6% фанатів, які виставили максимальну оцінку – 12 балів.

Після перемоги Віктора Януковича на виборах минуло більше року. За цей час на Тернопільщині змінилися два “губернатори” і більше нічого. Влада може записати собі в актив лише 11% позитивного ставлення людей, маючи повний контроль над ситуацією. Невелике досягнення.

Нагадуємо, що опитування на сайті не є соціологічним дослідженням і його результати не можуть використовуватися з науковою метою.