Про стан спорудження багатоквартирних житлових будинків учасниками корпорації «Укрбудінвест» та виконання будівельною фірмою договорів, укладених з громадянами на будівництво квартир, йшлося на нараді, яку провів голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

До участі в ній запрошено керівника корпорації «Укрбудінвест» Зеновія Щепановського, уповноважених представників учасників (інвесторів) будівництва житлових будинків, що споруджує ця компанія, керівників правоохоронних органів, податкової, прокуратури, Тернопільського міського голову Сергія Надала.

Учасниками корпорації «Укрбудінвест» ведеться будівництво 26 об’єктів житлового призначення у Тернополі та населених пунктах області. До органів влади масово звертаються громадяни, які уклали договори з учасниками корпорації на будівництво квартир із скаргами на те, що забудовниками не виконуються умови договорів в частині термінів введення об’єктів в експлуатацію.

Під час зустрічі, яка відбулася в обласній державній адміністрації, було заслухано інформацію Зеновія Щепановського, звернення громадян, котрі інвестували кошти в будівництво квартир, думки посадових осіб органів влади.

За підсумками наради керівництву корпорації «Укрбудінвест» дано доручення до 10 лютого 2011 року відновити будівельно-монтажні роботи. Дотримання цього терміну контролюватимуть відповідні служби.

Президенту корпорації «Укрбудінвест» належить негайно розробити пооб’єктний графік з визначенням термінів оформлення дозвільних документів по низці об’єктів житлового будівництва для отримання дозволів на виконання будівельних робіт.

Також Валентин Хоптян доручив своєму заступникові Миколі Головачу взяти участь у зустрічах керівництва корпорації «Укрбудінвест» із уповноваженими представниками інвесторів будівництва житлових будинків, під час яких йтиметься про графіки проведення будівельно-монтажних робіт по кожному з недобудованих об’єктів.