Голова Тернопільського страйкому повідомив, що Хоптян покинув межі області. Про це голова Тернопільської облорганізації ВО “Свобода” Володимир Стаюра сказав зі сцени місцевого Євромайдану.

 

Хоптян, ГочНагадаємо, що в п’ятницю Тернопільська обласна рада прийняла рішення про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну. “За” це рішення проголосувало 62 народних обранці. Сам намісник Януковича прийти на сесію не наважився. За офіційною інформацією голова ОДА перебував у відрядженні у столиці.

З столичної квартири голова ОДА видає розпорядження, про що повідомляє його прес-служба. Так, у суботу він наказав дорожникам стежити за станом автошляхів в області і вчасно прибирати їх від снігу. Як сверджують тернополяни, що їхали до столиці для участі у Євромайдані, після цього працівники дорожних служб припинили розчищати основні магістралі.

Поки що повертатися до Тернополя, за даними “За Збручем” пан Хоптян бажання не має. За відсутності начальства його заступники розпочали гризню за владу. Юрій Желіховський перебуває на лікарняному зі зламаною ногою, після навдалої спроби перелізти через паркан “білого дому”, а Микола Головач і Василь Гецько шукають нагоди покинути тонучий корабель. Це добра нагода для Петра Гоча відвоювати відібрані “сім’єю Хоптяна” повноваження і вислужитися перед київським начальством.