Керівник намісництва Януковича нарешті назвав прізвище депутата, якого він хоче бачити головою Тернопільської обласної ради.

Леонід Бицюра вимагає розпуску ТВК“Регіонал” несподівано для всіх назвав прізвище заступника мера Тернополя, члена ВО “Свобода” Леоніда Бицюри. “Щоб вирішити усі проблеми з обласною радою”, – таємниче додав Валентин Хоптян.

Багатьом присутнім у залі здалося, що це жарт. Однак намісник Януковича так і не спростував своєї пропозиції навіть після того, як публічно підтримав цю ініціативу Сергій Надал.

Нагадаємо, що раніше рішенням політради “Свободи” кандидатом на посаду голови облради затверджено іншого підлеглого Надала – начальника управління торгівлі міськради Василя Хомінця.

Однак в намісництві Януковича скептично ставляться до особи Хомінця. Цей політик раніше кілька разів публічно знущався над керівником ОДА. Тому Хомінця “провалили”, а посада в. о. голови облради залишилася за лояльним до адміністрації Хоптяна Сергієм Тарашевським.

Натомість Бицюру навіть серед регіоналів вважають поміркованим та неконфліктним політиком. Він не належить до радикального крила “Свободи”. За часів Кучми Бицюра був заступником голови молодіжної обласної адміністрації. Злі язики розповідають, що уже будучи в “Свободі” претендував на місце в президентському кадровому резерві – “золота еліта нації”.