Голова ОДА Валентин Хоптян провів нараду з питань спорудження багатоквартирних житлових будинків учасниками корпорації «Укрбудінвест» та виконання будівельною фірмою договорів, укладених з громадянами на будівництво квартир.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Участь у зустрічі взяли керівники правоохоронних та контролюючих органів, уповноважені представники учасників (інвесторів) будівництва житлових будинків, що споруджує ця компанія.

Відбулася конструктивна розмова, під час якої голова облдержадміністрації наголосив, що влада тримає на жорсткому контролі стан виконання будівельною організацією взятих на себе зобов’язань та не допустить порушення прав громадян.

– Нарада відбулася в широкому колі. У ній взяли участь представники громадськості. Це вже своєрідний народний контроль. Це дієва форма. Прикметно, що вже на деяких об’єктах розпочалися роботи. Ми домовилися, що ці роботи будуть, в першу чергу, активно проводитися на тих об’єктах, які мають готовність 80-90%, з тим щоб перших чотири об’єкти здати, і, паралельно, розпочинати роботи весною на інших об’єктах, – підсумував голова ТОДА.

Він зазначив, що створено групи, яким доручено провести аналіз справ на кожному з 26 об’єктів житлового призначення у Тернополі та населених пунктах області, будівництво яких ведеться учасниками корпорації «Укрбудінвест».

– Дано доручення розібратися по кожному об’єкту. Наступні наради проведемо на кількох із них, – каже Валентин Хоптян.