Лише двом кандидатам у депутати від Української народної партії вдалося потрапити до складу Тернопільської міської ради за результатами минулорічних місцевих виборів. Головний лікар центру швидкої медичної допомоги Тернополя Михайло Джус очолював список цієї політичної сили. Сьогодні – медичний депутат всіляко налаштований на плідну роботу і опозиціонером себе не вважає.

– Я швидше за все перебуваю у конструктивній більшості. Адже ми обиралися не для того, щоб зводити якісь рахунки у міській раді, а для того, щоб спільними зусиллями працювати на розвиток нашого міста і нашої громади, – вважає Михайло Джус.

Михайло Джус запевняє, що за рік роботи його політичній силі вдалося чимало виконати із передвиборчої програми.

–  Якщо дивитися наші партійні передвиборні програми, то вони мало чим відрізняються одні від одних. І все, що виконується в місті, кожна із політичних сил, яка присутня у Тернопільській міській раді, може приписувати собі. Маю на увазі благоустрій,  ремонти доріг і тротуарів, капітальні ремонти житлового фонду і багато іншого. В свою чергу, ми як депутати, працюємо із зверненнями громадян і багато чого вдалося втілити у життя. По деяких питаннях, згідно із депутатськими запитами, очікуємо на вирішення. У свою чергу, Українська народна партія продовжує надавати допомогу малозабезпеченим і одиноким мешканцям міста. А це близько 300 чоловік. Не забуваємо інвалідів, сиротинські дитячі заклади. Я як керівник швидкої допомоги працюю над забезпеченням нашої служби. Це і придбання медичного обладнання, ми розпочали шити літню форму, відкрили консультативно-довідкову службу, два пункти тимчасового базування швидкої допомоги у 2 і 3 лікарні. На даний час спільно із міським головою працюємо над тим, щоб до кінця року закупити машини швидкої допомоги. І, звичайно, якимось чином спрацювати, щоб все-таки, як і планувалось раніше, відкрити на масивах Дружба і Сонячний підстанції швидкої медичної допомоги, – із надією звітує Михайло Джус.

І, напевно, він чи не єдиний із депутатів нинішньої каденції міської ради, хто побачив у Тернополі за останній рік чимало позитивних змін.

– Маю на увазі вирішення проблемних питань. Наприклад, наведено порядок ринку на вулиці Шептицького, на Співочому полі у зв’язку із незаконною забудовою, та й сам ремонт Співочого поля, проведення чемпіонату Європи з водно-моторного спорту і, відповідно, проведення благоустрою у парку Шевченка, виконання програми з освітлення вулиць і прибудинкових територій, відкриття Українського дому, на завершенні ремонтні роботи на нашому стадіоні. Багато зроблено по медицині. Зокрема,  закупили багато медичного обладнання. А це великий позитив. Тепер нашим мешканцям не доведеться їздити в інші області, – констатував Михайло Джус.

Читайте на цю тему: