Сьогодні відбулися установчі збори з обрання громадської ради при Тернопільській обласній державній адміністрації. Загалом впливати на роботу місцевої влади висловило бажання 99 представників від різних громадських організацій краю.

Як зазначив заступник голови з гуманітарних питань Петро Гоч, це одна з найбільших цифр в Україні і це є позитив. Чиновник також зауважив, що добре розуміє (оскільки половину свого життя і сам займався громадською роботою) наскільки важливим є не просто формальне створення такого органу. Громадська думка повинна впливати на прийняття та формування будь-яких рішень.

– Сьогодні я бачу повний зал людей, живих людей, думаючих, які повинні нам, державним чиновникам, допомогти реалізувати програму дій, яка затверджена Президентом, Урядом та Верховною Радою, – сказав Петро Гоч.

Згадав заступник голови і помилки своєї юності.

– Хотілося, щоб ми не повторювали тих помилок, які були завжди при створенні таких громадських об’єднань. Зробили, відчитались і забули. Я сам свого часу брав участь в роботі молодіжного парламенту. Це все створювалось на ентузіазмі, запалі, а потім повільно знівелювалось, – пояснив чиновник.

Петро Гоч наголосив, що громадська рада не повинна стати майданчиком для політичних та інших баталій. Він також висловив сподівання, що пропозиції, які внесуть представники громади, будуть почуті.