.

У Тернополі назвали імена переможців супермарафону «100 кілометрів за 24 години», який цього року відбувався під гаслом «Спробуй перемогти принаймні самого себе або відкрий у собі героя».

.

19-ро учасників за добу мали подолати дистанцію у сто кілометрів. Однак, за словами головного судді змагань Романа Задорожного, зробити це вдалося лише декільком бігунам.

– Цього року переможцями стало дев’ять чоловік, адже в цих змаганнях переможцями вважаються усі, хто подолав сто кілометрів і вклався у зазначений час – 24 години. Ми не робимо винятку, перший – не перший, тобто час кожен собі індивідуально встановлює, – зазначив Роман Задорожний.

Також через сприятливі погодні умови у спортсменів не виникало особливих проблем із подоланням дистанції.

– Нагадаю, маршрут пролягав за своєрідним трикутником. Старт у Тернополі, далі бігли у Зборів, звідти у Козову, а потім повертались знову у Тернопіль. Особливих труднощів не було. Всі знали, де вони мають бути, кому і як допомагати за потреби. Навпаки було приємніше бігти, бо кожного року серед ночі падали дощі. А цього року його не було. Дощ десь падав вдень і лише в одному місці, змок тільки один учасник, – додав Роман Задорожний.

Загалом випробували свої сили у супермарафоні зголосилося дев’ятнадцятеро учасників. Серед них була лише одна дівчина 25-річна Любов Дереш.

– Я бігла вже третій раз. Перший раз добігла тільки 50 кілометрів. Минулого року не добігла до 75, зупинилась десь на 70-му кілометрів через дощ. Цього разу,  враховуючи нормальну погоду, я вирішила добігти до кінця, – розповіла дівчина.

Додамо, що цього року стокілометровий марафон провели вже п’ятнадцятий раз.