Героя України з Тернопільщини Ігоря Дикуна нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Відповідний указ №223/2024 оприлюднили на сайті глави держави. Президент України Володимир Зеленський підписав указ 8 квітня 2024 року, повідомляє Суспільне.

“За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
ДИКУНА Ігоря Володимировича — капітана”
, – ідеться в Указі.

Ігор Дикун родом з Борщева. Закінчив Академію сухопутних військ. З 2014 року воює, зокрема, 19 червня 2014 року брав участь у звільненні Ямполя. У тому бою загинули командири батальйону, роти, відділення. Під час штурму Ігор Дикун отримав важкі поранення. Після лікування повернувся до лав ЗСУ.

23 березня 2022 року, під час бою в районі міста Ірпінь на Київщині, виконуючи обов’язки заступника командира зведеної роти, зазнав вогнепального поранення. Попри це чоловік продовжував бій, особисто знищив десять піхотинців, одну БМД та одну БМП.

У березні 2022 року Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Ігорю Дикуну звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка”. Бійця також відзначили медаллю “Воєнний хрест”. Згодом Ігор Дикун отримав від Президента України сертифікат на квартиру.