У суботу 13 квітня великий футбол повернувся до Тернополя. Обидві місцеві команди продовжили боротьбу за вихід до першої ліги українського футболу.

Нива Тернопіль ФК Тернопіль“Нива” і ФК Тернопіль змагаються серед шести кращих команд своєї групи за одне вакантне місце у першому дивізіоні. Для успіху потрібно наздогнати чернігівську “Десну”, яка забезпечила солідну очкову перевагу ще восени.

Колектив Ігоря Яворського серйозно підсилився у зимову перерву. Це показала уже перша гра в Овідіополі. “Реал Фарм”, який у першій частині чемпіонату двічі завдавав поразки тернополянам, нині отримав у власні ворота три сухі м’ячі! За “Ниву” вдало дебютував Тарас Яворський, який став автором останнього голу, а сама команда створила значно більше моментів, ніж господарі. Після перемоги “Нива” посідає другу сходинку з 41 очком.

Муніципальний клуб приймав на тернопільському стадіоні стрийську “Скалу”. Підопічні Весиля Івегеша зіграли на своєму рівні і здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Голом на 25-й хвилині відзначився Сороцький.

Лідер групи – “Десна” несподівано поступився в Черкасах. Ця поразка відродила тінь інтриги у боротьбі за першу позицію. Тепер відрив від другого місця складає 7 очок. Щоб наздогнати лідера “Ниві” потрібно вигравати всі матчі.