Тернопільський футбольний клуб “Нива” примудрився не виграти сьогоднішній матч. Нагадаємо, що суперником наших футболістів була сільська команда “Єдність” з Плисок, яка за попередні 11 турів спромоглася набрати лише 1 очко з 33 можливих.

.

Завдяки “старанням” тернопільських футболістів тепер у Плисок цілих два очка. Матч завершився без забитих голів: 0:0.

Вашій увазі пропонується онлайн-коментар матчу, опублікований на сайті Спорт Тернопільщини

Арбітр матчу: Почепецький П. П. (Дніпропетровськ)

Асистенти арбітра: Папірович А. Г. (Хмельницький), Соботюк Р. С. (Житомир)

1′ Арбітр дав свисток, який повідомляє про початок матчу.
Тернополяни грають цю гру в жовто-зеленій формі
З перших хвилин гравці “Ниви” взялись до справи. Контролюють м’яч. Провели декілька небезпечних атак, проте точного удару по воротах не має.
Єдність помалу перехоплює ініціативу переводячи гру на половину поля гостей.
Небезпечно пробивав гравець “Єдності”, проте м’яч полетів вище воріт.
Гравці “Ниви” провели контратаку, проте захисники Єдності відібрали м’яч.
Гра помало вирівнюється, в гравців “Ниви” м’яч все більше знаходиться.
Переважно гра відбвається на половині Єдності. Майжя вся команда господарів в захисті, не даючи тернополянам завдати точного удару по воротах.
Гра помало вирівнюється. М’яч знаходиться переважно в центрі поля.
Гравці з плисок виконували штрафний удар, не далеко від штрафного майданчика, проте круглий полетів набагато вище воріт.
Гра досить в’яла.
З гострого кута пробивав Ярослав Сокол. Проте попав прямо в руки голкіпера.
Небезпечна атака “Ниви”, проте після пострілу, м’яч влучив у штангу.
Схоже, що перший тайм так і завершиться нульовою нічиєю. Дими, які запалили фанати Ниви не підбадьорив команду, і вона продовжує показувати не ту гру на яку віднеї очікують.
Гра в центрі поля. Гравці “Ниви” зупинились і не проводять жодної атаки..
45+2′ Кінець першого тайму
46′ Розпочався другий тайм.
Гра в центрі поля. Контроль м’яча рівий.
Гра відбувається далі в центрі поля. Подекуди одна чи інша команда пробує атакувати, але нічого не виходить.
Таке враження що обох команд влаштує нічия. Гравці “Ниви” останіх 10 хвилин ненамагаються створювати небезпечних моментів
Галенко пробивав по воротах “Єдності”, проте удар виявився неточним.
Тренерський штаб “Ниви” випускає в поле ще одного форварда. Замість Олега Коваленка на поле вийшов Олександр Гребінюк.
Ще одна заміна в складі “Ниви”, замість Музики Олександра вийшов Анатолій Гринченко.
В другому таймі команди ще більше підсіли. На даний момент як в одної так і вдругої команди не має гострих атак.
Після 30-ти хвилин другого тайму гравці “Ниви” абсолютно нічого не створили. Як тільки розпочинається атака на полі “Єдності”, захисники відбирають м’яч.
Господарі провели атаку, проте після удару по воротах “Ниви”, голкіпер без проблем бере круглого в руки.
Замість Костюченка Максима на поле вийшов Плішка Володимер.
Гравці “Ниви” зуміли провести більш-менш конструктивну атаку. Проте на підступах до воріт захисники “Єдності” вибили м’яч на аут.
В гравців “Ниви” нічого не виходить. На підступах втрачають м’яч
Гринченко, який вийшов на заміну зовсім не ввійшов у гру. Часто втрачає м’яч і не може віддати точного пасу.
Все іде до нічиєї. Небезпечних моментів як в однієї так і в іншої команди не має. Схоже футболісти очікують фінального свистка і змирились з рахунком.
90+3′ Звучить фінальний свисток. Рахунок матчу 0-0.