Експеримент з елементами афери, який вчинили над улюбленою командою тернополян Автанділ Мдінарадзе та Петро Гоч призвів до сумних наслідків. Не знайшовши дурних, які б вклали гроші у пограбовану ними команду футбольні ділки вирішили потягти час і зіграти 1-2 матчі у першій лізі.

Мдінарадзе, НиваЗа три дні до четвертого туру їм вдалося нашкребти “аж” 12 футболістів, які не втрачають надії повернути хоча б частину заборгованої зарплатні. Невихід на домашню гру проти Сталі з Дніпродзержинська загрожував “Ниві” дискваліфікацією та вилученням з професійного спорту.

На перший матч сезону в складі тернополян на поле вийшли:

Воротар Дмитро Іванов та польові гравці Олександр Менжега, Олександр Семенюк, Андрій Гринченко, Андрій Донець, Віктор Сахнюк, Віктор Яневич, Віталий Бадло, Роман Гудак, Ярослав Шпикула та Ярослав Сворак при запасному  Олександру Мдинарадзе під керівництвом  Богдана Самардака.

Від початку гри стала очевидною катастрофічна неготовність команди Гоча-Мдінарадзе до участі в змаганнях. Вже на 13-й хвилині Станіслав Куліш поклав початок розгрому господарів. На 24-й хвилині червону картку і вилучення з поля заробив воротар “Ниви”. Оскільки запасні з команди повтікали, в “рамку” довелося стати Олександру Семенюку. Він мужньо, як для польового гравця тримав останній рубіж. На 31-й хвилині гості з пенальті подвоїли перевагу.

Після цього “Сталь” розслабилася і спокійно догравала другий тайм, мимохіть забиваючи у зручних ситуаціях. Господарям навіть дозволили забити гол престижу Фінальний свисток арбітра Юрія Фощія зафіксував рахунок 1:5 на користь гостей.