VII Міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» відбувається сьогодні,  4 червня, на Шумщині. Традиційно місцем його проведення обрана територія Стіжоцької сільської ради біля підніжжя Данилової гори.

Цьогоріч організатори фестивалю  в особі управління культури Тернопільської облдержадміністрації та Шумської РДА обіцяють найбільш масштабне  дійство в історії фестивалів у Даниловому граді. Багато в чому це вдасться завдяки головному меценату “Братини-2012″ – фонду Володимира Клименка “Галичина-Волинь”.

Розпочалося свято о 9.00 святковим Богослужінням у старовинному храмі Святої Трійці на Даниловій горі.

Далі учасники та гості «Братини» матимуть можливість взяти участь у ярмарці фольклору та ремесел, засіданні книжкового «круглого столу».

О 12.30 годині – початок фестивальних виступів учасників, гала-концерт переможців та дипломантів конкурсу сучасної української пісні та співаної поезії „Гремислава”.

До речі, регіональний конкурс виконавців сучасної української пісні та співаної поезії „Гремислава” проводиться в рамках мистецько-краєзнавчого фестивалю „Братина” з 3 по 4 червня 2012 року. Його завданням є виявлення та популяризація кращих зразків пісенної творчості молодих авторів та виконавців, сприяння налагодженню мистецьких контактів та творчої співпраці.