Колишній міський голова Богдан Левків сьогодні фігура не дуже помітна у політичному середовищі Тернополя. Нашим містом Богдан Євгенович керував з 2002 по 2006 роки. Перед цим за часів мерства Кучеренка був секретарем міської ради (1998-2002).

Сьогодні Богдан Левків може сміливо дати оцінку діяльності тим, хто прийшов вже після нього.

Про себе хорошого

– Самого себе хвалити не буду. Але можу сказати, що під час нашої каденції наше перше досягнення – це було забезпечення життєдіяльності міста, тернополяни не мали ніяких катаклізмів, тобто ми мали зручні умови. Мені дуже приємно, що ми в одному році зайняли 3 місце по благоустрою міст. Якщо говорити про вертикальне озеленення, то це теж було започатковано за час нашої роботи. Окрім того, у Тернополі з’явились пам’ятники Данилу Галицькому,  Йосипу Сліпому,  Івану Горбачевському, були упорядковані могили січових стрільців. Такими досягненнями ми гордимося. У місті вчасно виплачувалась заробітна плата, відпускні. Ми капітально відремонтували вулицю Руську, яка служить і сьогодні. Не все вдалось, але зроблено було багато, – похвалив себе Богдан Левків.

Про нездалого Заставного

– Що можу сказати про попередню каденцію. Напевне все-таки теперішній міський голова слушно робить зауваження. Але жартома можна сказати, що, наприклад, електростанції так немає. І цього достатньо. Богу дякувати, що вчасно втрутились депутати, підняли галас і було фактично зупинене зведення на нашому озері ресторану, це була помилка. А загалом вже всі обіцянки в деталях проаналізовані, і переважна більшість із них так виконана і не була, – констатував колишній міський голова.

Про перспективного Надала

– Якщо говорити про цю каденцію, яка розпочала восени свою роботу, то я би щиро подякував як тернополянин, що прийшла влада, яка сповідує, як і Богдан Левків сповідував, українську національну ідею, християнську мораль і професіоналізм. Якщо по перших двох пунктах можна сказати твердо, що так, то про професіоналізм говорити за першими сто днями ще рано. Але якщо говорити зважаючи на те, що ми вже сьогодні бачимо, то гарантовано можна стверджувати, що зиму ми пережили, тернополяни були з теплом, з водою, надавались комунальні послуги. Може хотілось би дещо кращого, наприклад, щодо прибиранню доріг. Але, як я завжди напівжартома з діда прадіда все говорю, якщо чоловік приходить за зятя в чужу хату, то, мабуть, треба якийсь час, щоб звикнути, в яку сторону двері відкривають, а до кота на початках треба на «ви» звертатись. Тому лише зараз Сергія Надала тільки чекає напружена робота по всіх, в тому числі і фінансово-економічних питаннях. Однак, я думаю, він впорається, – підсумував Богдан Левків.

Адріана Макаренко