Від завтра ВО “Свобода” розпочинає акції протесту з метою відставки нинішнього голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Як ідеться у повідомленні, Цимбалюк особисто відповідальний за це беззаконня і “на його совісті пролита 9 травня 2011-го у Львові кров”.

За словами голови фракції “Свобода” у Львівській обласній раді Ірини Сех, у Львові 9-го травня було реалізовано сценарій провокації, написаний в Кремлі. Причому, цю подію зрежисерував особисто Михайло Цимбалюк, який раніше гарантував дотримання закону і виконання рішень сесії.

– Представники адміністрації, керівництво правоохоронних структур запевнило нас, що жодних заходів, окрім організованих владою, не буде. Але насправді провокація була наперед спланована: встановлено парапети на Марсовому полі, щоб відвернути увагу від епіцентру подій, а тим часом возити довкола Львова автобуси з проросійськими екстремістами, щоб потім привезти їх на Пагорб слави, – зазначила Ірина Сех. – Причому автобуси із “Родіною” та “Русским единством” приїхали під супроводом міліції. Під охороною міліції вони витягли свої прапори. Ненадовго, усього на кілька хвилин, але цього вистачило, аби це зняли на камеру й крутитимуть на російських телеканалах.

Нагадаємо, раніше Михайло Цимбалюк очолював Тернопільську облдержадміністрацію.