Міська влада обіцяє цього року взятися за міжбудинкові проїзди у Тернополі.

Те, що в Тернополі є чимало дворів, міжбудинкові проїзди у яких останній раз ремонтували ще за радянських часів, міська влада не заперечує і запевняє: їх цього року ремонтуватимуть. Щоправда, не всі, і відремонтують стільки, на скільки грошей вистачить. На ремонт міжбудинкових проїздів міський бюджет-2011 передбачає один мільйон триста тисяч гривень, повідомляє телеканал TV-4.

– На жаль, в нас є дуже, дуже багато дворів, які потребують термінового ремонту асфальтного покриття. Сума коштів, яка є закладена в бюджеті, недостатня для того, щоб відремонтувати всі двори. Це я говорю відверто. І ми були би якимось чарівниками, якби змогли це зробити. Тому це не буде зроблено за один рік. Вибрано ті двори, по яких було найбільше скарг і звернень. В першу чергу ці двори і будуть ремонтуватися, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сьогодні у Тернополі стартував двомісячник благоустрою. До його закінчення тридцять першого травня міська влада має намір, якщо дозволить погода, завершити ямковий ремонт доріг у Тернополі. Ремонт проїздів у дворах теж паралельно робитимуть, та навряд чи до червня скінчать.

– Жодній владі не вдавалося ще відремонтувати всі внутрідворові проїзди до травня. Тут будуть задіяні і кошти квартирної плати, тобто будуть виконувати роботи і ЖЕКи, – пояснив перший заступник міського голови Петро Ландяк.

Міжбудинкові проїзди у Тернополі ремонтуватимуть усе літо – допоки дозволятиме погода і не закінчаться гроші, каже міська влада і обіцяє: роботи у час двомісячника благоустрою вистачить і комунальникам, і тернополянам. На 15-те квітня запланована загальноміська толока, з тим, щоб прибрати Тернопіль максимально швидко і якісно, адже вже 16-го квітня місто прийматиме міжнародний духовний фестиваль.