Невдачі продовжують переслідувати тернопільських опозиціонерів. Услід за Чортковом, опозиційна “трійця”, що складається  з “Батьківщини”, “Фронту змін” і “Свободи” зазнала поразки і в Козовій.

На сесії Козівської районної ради, що відбувалася 24 лютого, пропозиція депутатів “Батьківщини” висловити недовіру голові місцевої РДА Юрію Пудлику не набрала достатньої кількості голосів. Це питання виникло під час звіту голови РДА про виконання програми соціально-економічного розвитку в 2011 році.  “За” відставку “регіонала” в таємному режимі проголосували лише 26 з 66 депутатів райради.
Нагадаємо, що в Козівській райраді представники “Батьківщини”, “Фронту змін” та “Свободи” мають разом 38(22+6+10) з 66 мандатів. В 2010 році  це  дозволило місцевій опозиції консолідовано обрати керівництво ради. Голова райради представляє “Батьківщину”, заступник – “Свободу”.
Однак через рік, очевидно, що частина опозиціонерів “тушкувалася”. Хтось не прийшов на сесію через “невідкладні причини”,  хтось несподівано “захворів”, хтось – не проголосував. Подібні симптоми були в Чорткові кількома тижнями раніше, коли обирали голову райради.
Цікаво, чи виборці обох районів знали, що, обираючи депутатів від опозиційних партій, знову обирають “тушок” для влади? І кому тепер вірити?..