Для дітей з міста Авдіївка Донецької області, що знаходиться недалеко від лінії фронту, поблизу Тернополя з 11 по 23 листопада буде проведено двотижневий пластовий табір.

Пласт60 дітей та 5 виховників із Донеччини вивчатимуть традиції святкування українських свят через «проживання» кожного із них — кожен день на таборі діти «святкуватимуть» різні свята та будуть займатися справами, притаманними до кожного із них: колядувати, малювати писанки, стрибати через багаття на Купала, відзначати український весільний обряд.
За два тижні діти матимуть змогу не лише навчатись українських традицій, а й з користю для себе відпочивати — брати участь у спортивних іграх та змаганнях на терені табору, співати на ватрах із багаттям і танцювати на вечірках. А найголовніше — відволіктись і не думати про те, що таке артилерійський обстріл.
— Ми бачимо у проведені цього табору дуже велику потребу та значущість, адже ми цією простою, для нас, дією зможемо допомогти їм забути страхи життя в прифронтовій зоні, і пригадати, що вони ще всього лише діти. Діти, яким потрібно жити і радіти, — говорить комендант табору Наталія Шимків. — Але в той самий час ми не хочемо втратити можливість донести дітям цінності, які доносились до нас через святкування українських свят.