Керівник обласного осередку “Батьківщини” нардеп Деревляний  вважає, що політична сила, яка повністю контролює владу у місті, має, в першу чергу, захищати людей. А «Свобода» цього не робить.

– Я не побачив, як захищали пайовиків, я не бачив, як захищали підприємців, я не бачив, як захищали людей, які зверталися з багатьма проблемами. Я побачив, що далі відбувається дерибан землі, як і було раніше. Є дуже багато питань. До мене також надійшла інформація, що проблема із захопленням набережної озера, проти якої ми активно боролися, далі стоїть на порядку денному. Вся набережна від церкви аж до пивзаводу уже розбирається. Тобто, знову повертаються ті недобрі справи, проти яких ми воювали, – заявив Василь Деревляний.

Нагадаємо, торік перед виборами у Тернополі виник скандал. Тодішнього голову міського осередку «Батьківщини» Сергія Кирика і його заступника Олексія Сандія Василь Деревляний звинуватив у зраді партійних інтересів на користь Партії регіонів.  Нардеп назвав список “Батьківщини” до міськради, який очолили ці особи, фальшивкою та рейдерською атакою на опозиційну партію. Цікаво, що міськими депутатами від партії Юлії Тимошенко стали тільки обидва звинувачених Деревляним депутати.

Іван Сірий