За результатами досліджень Детектор Медіа, саме коментарі Євгенії Кравчук на політичну тематику згадувалися в українських онлайн-медіа найчастіше.

Відповідне дослідження пропорції експертів/експерток і героїв/героїнь у матеріалах всеукраїнських онлайн-видань і телеканалів було проведене напередодні 8 березня. Окрім Євгенії Кравчук, лідерами за згадками у ЗМІ стали нардепки Марина Бардіна («Слуга народу»), Юлія Тимошенко («Батьківщина»), Марія Іонова («Європейська солідарність») та віцепрем’єрка Ольга Стефанішина.

До свята 8-го березня видання НВ також оприлюднило свій рейтинг ТОП-100 успішних українок. До списку увійшли номінантки у восьми категоріях, таких як політика, шоу-бізнес, громадський сектор, спорт, державний сектор, бізнес, корпоративний сектор та медіа. Народна депутатка Євгенія Кравчук у рейтингу потрапила до вісімки самих успішних жінок в політиці разом з віцеспікеркою парламенту Оленою Кондратюк, головою партії «Голос» Кірою Рудик, головою української делегації у ПАРЄ Марією Мезенцевою та іншими.

Євгенія Кравчук є народною депутаткою, заступницею голови фракції «Слуга Народу та заступницею голови парламентського комітету з питань гуманітарної та інформаційної політика. В рамках депутатської діяльності активно провадить роботу з розвитку туристичної та культурної сфери в України, входить до постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Нагадаємо, раніше видання Gazeta.ua включила депутатку з Тернопільщини Євгенію Кравчук до ТОП-100 найперспективніших політиків України (бек на попередню розміщувану новину).