Тарас Юрик хоче 300 тисяч на бездомних псівТе, що безпритульних чотирилапих у Тернополі чимало – факт незаперечний. У порівнянні із деякими іншими обласним центрами у нас практично діє центр стерилізації тварин. Такий заклад розташований у селі Дичків Тернопільського району.

Щоправда для його повного облаштування бракує не мало-не багато 300 тисяч гривень. Депутат міської ради з команди колишнього мера Романа Заставного – Тарас Юрик («За Україну») звернувся до міського голови з проханням 600 тисяч гривень, запланованих ніби-то на закупівлю шкільних автобусів, віддати на порятунок безпритульних тварин. Ось реакція на це міського голови Сергія Надала.

– Сьогодні є звернення депутата Юрика, який пропонує забрати з освіти 600 тисяч гривень і віддати ці гроші на собак. Особисто вважаю, що освіта наших дітей більш важлива сьогодні, ніж собаки. Тому, звичайно, це депутатське звернення буде розглянуте і винесене на обговорення громадськості. Хай громадськість дасть свою оцінку таким ініціативам депутатів, – сказав мер.

Окрім того, спростував Сергій Надал і інформацію стосовно шкільних автобусів.

– 600 тисяч гривень на закупівлю шкільних автобусів – немає такого. В бюджеті міста Тернополя не було жодної графи, де б були передбачені гроші на автобуси. Ці кошти були закладені для потреб освіти, – повідомив міський голова.

Сергій Надал, прямо на очах, вчиться бути політиком. Тобто  – використовувати ляпсуси опонентів собі на користь. Те, що при цьому він пересмикує факти і трохи обманює – не біда. Це нормальна практика для українського політика. Правда, на кількість агресивних бездомних собацюг на вулиці це жодним чином не впливає.