Сьогодні минає другий місяць з того часу, як розпочалася майже місячна епопея з визначенням результатів виборів у Тернополі.

Нагадаємо, що орієнтований на партію влади тервиборчком дуже довго підводив підсумки голосування, а після “перерахунку” голосів на окремих округах змінилися прізвища новообраних депутатів. За наслідками такого підрахунку “Свобода” втратила три мандати, які “прогнозовано” перейшли до родичів Ореста Муца та грошовитих підприємців.  Прихильники Надала розповідали про масові фальсифікації, які чинилися до і під час так званого перерахунку голосів, але слова залишилися словами, свої голоси “свободівці” не зуміли захистити. Саме тоді в інтернет-форумах розгорілася дискусія щодо так званих “підрахуїв”, які працювали в тервиборчкому. Найбільш гарячковиті послідовники Тягнибока моралізували на тему громадського осуду. Обіцяли, що їхні прізвища, буде знати мало не кожен тернополянин.

Але пройшов час і деякі з осіб про яких розповідали, вживаючи доволі неприємний термін “підрахуй”, виплили на поверхню.

Наприклад,  віднедавна серед працівників  Тернопілької районної ради об’явився секретар міської ТВК Богдан Рокочий. Постійні користувачі тернопільських форумів добре знають про його роль у сумних подіях майже двомісячної давнини. Зараз, ніби нічого не сталося, пан Богдан опинився на державній роботі і забезпечує роботу органу місцевого самоврядування, який обрали виборці Тернопільського району. Цікаво, що в райраді панує демократична більшість. Головою ради є нашоукраїнець Василь Дідух, а його заступником “свободівець” Роман Наконечний. Вам не цікаво як так сталося, що Рокочий працює під началом керівника районної “Свободи”. Чи може може він не знає, що творилося у ті темні листопадові ночі в “Березолі”? Де ж тоді ділася принциповість?

Андрій Мальований

На фото: Богдан Рокочий щось святкує