Вперше в житті нардепами стали троє молодих тернопільських політиків Олег Сиротюк, Михайло Головко та Володимир Бойко. Тепер їм треба відробляти довіру виборців в столиці, а отже і жити доведеться в Києві.

Двоє інших місцевих нардепи житлове питання для себе вирішили: Іван Стойко має столичну квартиру, Михайло Апостол погостює у свого кума Василя Деревляного.

Куди ж податися трьом молодим депутатам, щоб гідно представити Тернопільщину? “За Збручем” підшукав кілька варіантів. Елітні квадратні метри для майбутніх зірок політики в столиці обійдуся недешево. Аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando дослідили, по чім будинки на схилах Дніпра.

Будинок у Києві – рожева мрія для більшості українців. А все тому, що за суму, яку доведеться витратити на придбання такого особняка, можна придбати невелике селище на Монастирищині.

дом No.1
Так, найдорожчий будинок, який був виставлений на продаж в листопаді 2012 року, оцінюється продавцем в $10 млн. За ці гроші пропонується VIP-резиденція на Печерську поруч з ботанічним садом. На ділянці 14 соток знаходиться основний будинок площею 1600 м2, і гостьовий на 150 м2. В основному будинку встановлений ліфт, а також є SPA-комплекс з басейном, великим залом для відпочинку, сауною, хаммамом і масажним кабінетом.

дом No.2
На другому місці за ціною знаходиться особняк за $6,5 млн. Трирівневий будинок, площею 600 м2, знаходиться на ділянці 9 соток. У приміщенні зроблено ремонт у класичному стилі, встановлені меблі та техніка. Є SPA-зона з басейном, сауною, тренажерним залом і зоною відпочинку. На ділянці також знаходиться будинок для охорони.

дом No.3
Третє місце у будинку в мавританському стилі за $6 млн. Він розміщений на ділянці 10 соток і має площу 1000 м2. Продавець описує свою пропозицію так: «Від будинку так і віє достатком і казковою розкішшю. Настільки красивий, що захоплює дух. Про цей палац можна говорити багато, але краще його побачити вживу».

дом No.4
За $5,3 млн. продається будинок на ділянці 13 соток і площею 720 м2. У будівлі знаходяться чотири спальні, вітальня, шість санвузлів, кухня, кухня-студіо, їдальня, камінна зала, сауна, кімната відпочинку, басейн і тренажерний зал. Всі приміщення мебльовані та оснащені технікою. Також є гараж на дві машини, літній будиночок, барбекю і водоспад.

дом No.5 (1)
Замикає п’ятірку найдорожчих будинків маєток за $5 млн. Він має площу 350 м2 і розташований на ділянці 17 соток. Продавець описує його як ідеальне місце під посольство, резиденцію або житло.